Hydraulische de Persrem die van de torsiebar NC WC67Y-40T/2500MM buigen
Product Details
Plaats van herkomst: China
Merknaam: SMART CNC
Certificering: CE, ISO, TUV
Modelnummer: WC67Y-40T/2500
Payment & Shipping Terms
Min. bestelaantal: 1 reeks
Verpakking Details: Standaard de Uitvoer Verpakking
Levertijd: 35-40 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Vind de beste prijs
Product Details
Markeren:
Hydraulische de Persrem van de torsiebar NC
2500MM NC Hydraulische Persrem
Aangepaste NC-Persrem
Schuifslag (mm):
140mm
Keeldiepte (mm):
320mm
Lengte van Werkende Lijst (mm):
2500mm
Afmeting:
3450X1740X2450mm
Verwerkt materiaal/Metaal:
Messing/koper, roestvrij staal, LEGERING, koolstofstaal, aluminium
Jaar:
2022
Motormacht (kW):
7,5 kW
Garantie:
2 jaar
Het Rapport van de machinestest:
Verstrekt
Garantie van kerncomponenten:
1 jaar
Gebruik:
Buigen van metalen platen
Hoofdmotor:
Siemens Duitsland
Machinetype:
Torsiebar
Voorwaarde:
Nieuw
Zeer belangrijke Verkopende Punten:
Gemakkelijk te werken
Video uitgaand-inspectie:
Verstrekt
Kerncomponenten:
Motor, Pomp, PLC, andere
Controlesysteem:
ESTUN E21
Kleur:
Aangepast
Materiaal:
Vloeistaal, Roestvrij staal, Aluminium
Schuifslag (mm):
140mm
Keeldiepte (mm):
320mm
2500mm
Afmeting:
3450X1740X2450mm
Verwerkt materiaal/Metaal:
Jaar:
2022
Motormacht (kW):
7,5 kW
Garantie:
2 jaar
Garantie van kerncomponenten:
1 jaar
Gebruik:
Buigen van metalen platen
Hoofdmotor:
Siemens Duitsland
Machinetype:
Torsiebar
Voorwaarde:
Nieuw
Gemakkelijk te werken
Video uitgaand-inspectie:
Kerncomponenten:
Motor, Pomp, PLC, andere
Controlesysteem:
ESTUN E21
Kleur:
Aangepast
Materiaal:
Product Description
Van de de Persrem van WC67Y-40T/2500MM NC de Hydraulische Buigende Machine
Productoverzicht
Productspecificaties
NrPuntGegevens
1Nominale Druk400KN
2Lengte van Lijst2500mm
3Afstand tussen huisvesting1900mm
4Thoratdiepte280mm
5Ramsslag100mm
6Open Hoogte320MM
7Hoofdmotor5.5kw
8Afmeting2600x1100x1900mm
Hydraulische de Persrem die van de torsiebar NC WC67Y-40T/2500MM buigen 0
Productconfiguraties
Hydraulische de Persrem die van de torsiebar NC WC67Y-40T/2500MM buigen 1
Hydraulische de Persrem die van de torsiebar NC WC67Y-40T/2500MM buigen 2
Controlesysteem: ESTUN E21
Achtermaat en ramsslagcontrole;
Het intelligente en unilaterale plaatsen;
Werkstuk tellende positie;
Het houden/Decompressietijd het plaatsen;
40 opgeslagen programma's, 25 stappen per programma;
De één-zeer belangrijke file/herstelt van parameter.
Detailsbeelden
Hydraulische de Persrem die van de torsiebar NC WC67Y-40T/2500MM buigen 3
Product Verpakking
Hydraulische de Persrem die van de torsiebar NC WC67Y-40T/2500MM buigen 4
Verpakkingsdetail:
Leveringsdetail:
Verscheept in 30 dagen na betaling
Bedrijfprofiel
Hydraulische de Persrem die van de torsiebar NC WC67Y-40T/2500MM buigen 5
FAQ
1. Bent u de vervaardiging? Kunnen wij uw fabriek bezoeken?
Wij zijn fabrikant, hebben wij ons eigen ontwerpteam voor productenontwerp.
2.What is uw hoofdproduct en wat is uw hoofd buitenlandse markt?
Onze hoofd buitenlandse markt is etc. Azië, Noord-Amerika, Europa, Afrika.
3. Wat zijn de voordelen van uw machines? En hoe kan ik de kwaliteit van uw product geloven?
hoogste-kwaliteit, precisie en het leven.
5. Kunnen wij uw agent zijn?
het probleem of ander naverkoopprobleem, ondertussen, u kan grote korting en commissie krijgen.
6. Betalingstermijnen?
T/T, L/C, Western Union, Paypal, de Veilige Betaling van Alibaba ect.
De koper betaalt 30% door T/T om deze die orde te beginnen, rust 70% vóór verzending wordt betaald.